baner

Planujesz wyjazd? Potrzebujesz autokaru? Autokary KOCK to najlepszy wybór!

Skontaktuj się z nami, a my się wszystkim zajmiemy, wybierzemy najlepszą trasę, przedstawimy wycenę, dowieziemy bezpiecznie na miejsce. Naszymi autokarami dotrzesz do najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie.

Wykonujemy transfery po całej Europie!

Dowieziemy Ciebie, Twoich klientów czy przyjaciół na każde lotnisko w kraju i zagranicą. Z nami atrakcje turystyczne jak Rzymskie Colloseum, Wieża Eiffla czy Londyński Big Ben są w zasięgu ręki.

Komfortowe autokary!

Naszą flotę stanowią wysokiej klasy autokary o różnej liczbie miejsc. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele i DVD tak, by każda podróż była przyjemnością.

Bezpieczeństwo podróży to podstawa!

Systemy bezpieczeństwa jak ABS, ASR, ESP czy pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach to standard w naszych autokarach. W połączeniu z doświadczeniem kierowców sprawiają, że nawet nasi najmłodsi pasażerowie czują się bezpiecznie.

Zaufaj doświadczeniu!

Działamy na rynku międzynarodowych przewozów już od ponad 20 lat. Od początku stawiamy na solidność wykonywanych przez nas usług oraz ciągły rozwój. Zdecydowana część naszych klientów jest z nami od początku - dołącz do nich!

KontaktMasz pytanie, potrzebujesz wyceny?
Wypełnij formularz!
Pola oznaczone * muszą być wypełnione.
W celu ochrony przed spamem odpowiedz na poniższe pytanie:

* Użyj tylko cyfr,  5 + 3 =?  
Form provided by Free Contact Form


Adres firmy:

Transport Osobowy i Towarowy, Michał Kucio

ul. Radzyńska 54

21-150 KockTel.  +48 609 697 024     -  Karol Kucio

Tel.  +48 607 102 426     -  Michał Kucio

Tel./fax  +48 81 859 12 26

e-mail:kuciotravel@wp.pl

tel